הכבל המתאים למצלמות אבטחה

הכבל המתאים למצלמות אבטחה – מעוניינים במצלמות אבטחה אל העסק, הבית או אל הבית של ההורים הנסעדים בידי עובד זר לכם? כמו בהמון תחומים כמו מזגן ומכונות כביסה גם צריך לכלול את תהליך ההתקנה במחיר, משום שהרכבה והתקנה שגויה עלולה לזרוק את כל הכסף וההשקעה שלכם לפח במקום שתהנו ממנה.

מצלמות אבטחה מחזיקות חשיבות רבה ואחריות עצומה עליהן. אם זה לעסק כדי לדעת מתי העובדים מגיעים כשאתם לא נמצאים, מה קרה בקופה או חס וחלילה בעת גניבה ופריצה. ובבית הפרטי שלכם, מי פרץ או מי חס וחלילה שרט את רכבכם וממשיך עד אל הבית של ההורים שלכם. שזקוקים לעזרה סיעודית כדי להשלים פעולות יומיומיות והעסקתם את שירותיו של עובד שלכם הוא זר ואינכם סומכים עליו. כדי להיות בטוחים בכל מה שהנכם עושים ולהיות רגועים שהסביבה שלכם מתנהגת כמו שאתם רוצים ומצפים חובה עליכם להתקין מצלמות אבטחה איכותיות. אמרנו להתקין ולא לרכוש משום שגם צריך לדעת איך להתקין, הן מבחינת מיקום והן מבחינת הכבלים והציוד שנדרש להתקנה איכותית.

חשיבות איכות הכבלים בהתקנת המצלמותהכבל המתאים למצלמות אבטחה

אז לאחר שרכשתם את המצלמה או שהחלטתם כבר איזה סוג מצלמה מתאים ביותר עבורכם אם זה לרצונות שלכם ולמגבלות הכספיות שלכם הגיע שלב ההתקנה. בשלב זה חייבים איכות התקנה מעולה ומה היא כוללת?

ובכן, מיקום של המצלמה והכבלים שישמשו להפעלתה (בין האפשרויות המומלצות הוא כבל micro hdmi למצלמות אבטחה – המפורסם ביותר שיוכל להעביר איכות צפייה גבוהה). הכבלים יחברו את המצלמה למקור חשמל ולמקור אינטרנטי כדי לשדר לכם בזמן אמת מתי שתרצו את התמונות והוידאו. או את החומר שכבר צולם שיועתק ישר לשרת שאינו נגיש לכל כמו הסוגים של מצלמות. ובכן כבל חשמל איכותי הינו חובה, כי אינכם רוצים שבדיוק ברגע שתצטרכו את המצלמות. כבל שאינו בעל תקן ואיכות יפסיק לעבוד וככה המצלמה לא תקלוט את הרגעים הקריטים שלכם או שחס וחלילה כבל לא מתאים יקצר את המצלמה שלכם וישים סוף לחייה.

כבר שיעביר את הנתונים ויעניק חיבור אינטרנטי למצלמה חשוב גם הוא ואין להתפשר בנושא זה. עדיך לדון על כך עם אנשי המקצוע ולחפש מידע ברחבי הרשת כדי לדעת איזה סוג מומלץ לרכוש לכל מצלמה.

איך כדאי לבצע את שלב ההתקנה?

מצלמות אבטחה זהו תחום גדול מכיוון שיש המון סוגים להמון מטרות שונות. ההתקנה יכולה להתבצע באופן עצמאי ואפילו מומלץ כשמדובר במשהו פשוט. לדוגמא צילום אובייקט בודד בתנאי תאורה ואקלים קלים ורגילים כך פשוט ניתן למקם את המצלמה ולחבר את הכבלים.

אבל כשמגיעים למצלמות הרציניות יותר שמצלמות כמה דברים במעגל סגור מומלץ מאוד לבחור מתקין מצלמות אבטחה. מתקין שהוא איכותי ומומלץ בעל ניסיון שיתקין מצלמות ללא רבב וכשההתקנה ברמה גבוהה ככה תוכלו להיות חסרי דאגות לגבי העתיד של העסק שלכם בנוגע לפריצה או גניבה או לאיך שהעובדים שלכם מתנהלים.

ראו גם: מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית