מה ההבדל בין מצלמות לאירועים למצלמות אבטחה – מצלמות אבטחה לעסקים

לפני כעשרים שנה בלבד, מצלמות פרטיות היו מוגדרות כאמצעי בפני עצמו – מצלמת צילום  וידאו אשר הייתה מצלמת ומקליטה אל תוך קלטת הקלטה ישנה. כיום, מצלמה פרטית כלולה ברוב המוחלט של המכשירים הסלולריים המוכרים בשוק. מצלמות התפתחו רבות מבחינה טכנולוגית במהלך תקופה זמן קצרה מאד, וכיום ניתן למצוא מגוון מצלמות כגון – מצלמות אבטחה לעסקים, מצלמות לאירועים, מצלמות פרטיות ועוד.

מהן מצלמות לאירועים? (ההבדל בין מצלמות אירועים למצלמות אבטחה)

מצלמות לאירועים הן מצלמות אשר מטרתן היא לצלם אירוע חגיגי כזה או אחר. חלק ממצלמות האירועים יכולות להיות מצלמות המתחברות לרחפן או מצלמות מקצועיות הידועות בשימושן על ידי צלמים מקצועיים. ובעצם, חשוב לשים לב כי מצלמות לאירועים צריכות לתעד ברזולוציה גבוהה אירוע המתרחש ברגע נתון, הדגש כאן הוא בעיקר על איכות הצילום, האיכות מתבטאת בעיקר בתוצר הסופי, ברזולוציית התמונה ובצבעים שלה. לרוב מתבצעות עריכות לפני שחרור התמונה לדפוס או שחרור הסרטון למטרתו; מצלמות לאירועים נפוצות באירועים כגון – חתונות, הופעות, וכלל אירועי הפקה שונים.

מהן מצלמות אבטחה? (ההבדל בין מצלמות אירועים למצלמות אבטחה)

מכיוון שונה לחלוטין ממצלמות לאירועים, יש לנו את מצלמות האבטחה לעסקים ולבתים פרטיים. המטרה של מצלמות האבטחה היא להעלות את רמת האבטחה באזור בו הן נבחרו להיות מוצבים, לדוגמת מצלמות אבטחה לעסקים קטנים, אשר מבטיחים את העלאת רמת האבטחה של המקום וכתוצאה מכך את הרגשת הביטחון כלפי בית העסק גם בשעות שלא הפעילות. מצלמות אבטחה מגוונות גם כן, קיימים מאות סוגים ודגמים שונים של מצלמות אבטחה, וזאת בכדי להבטיח מצלמת אבטחה מתאימה למגוון אזורים ומקרים פרטיים כתלות בצרכיו של הלקוח. כיום ניתן להבחין בכמה דגמים פופולריים בקרב מצלמות האבטחה – מצלמת אבטחה אלחוטית, מצלמת אבטחה אינפרה אדום, מצלמה נסתרת ועוד, כל אלו פועלות באופן שונה ונועדו על מנת לאפשר נוחות בשימושים שונים.

למי פונים כדי להשיג מצלמות לאירועים

ניתן להשיג צילום לאירוע בשני אופנים – רכישת מצלמה או הזמנת צלם מקצועי. רכישת מצלמה היא אופציה שרבים בוחרים בה בעקבות הפיכת הצילום לתחביב ומצלמות יקרות יותר, אל מנת הפיכת התחביב למקצוע או שיפור מתן השירות. אם הנכם מחפשים צילום שיובטח להיות מקצועי לאירוע, מומלץ לפנות לחברות מקצועיות הנותנות שירותי הפקה וצילום של אירוע.

למי פונים כדי להשיג מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה לעסקים או לבתים ניתן לרכוש באופן עצמאי מהאינטרנט או מעסקים פרטיים. אך חשוב לזכור כי התקנת מצלמות אבטחה לעסקים או לבתים מלווה בפעולה שלא תמיד פשוטה על כולם. ביצוע התקנת מצלמות אבטחה באופן עצמאי עלול לפגוע באופן פעולתה העתידי של מצלמת האבטחה. ולכן בכדי להבטיח כי תרכשו את מצלמת האבטחה אשר מתאימה עבור האזור שלכם ועבור הצורך שלכם באופן פרטני. מומלץ ליצור קשר עם עסק המתמחה במצלמות אבטחה לעסקים בכדי להבטיח כי הנכם תקבלו את המיטב ממצלמת האבטחה שלכם.

ראו גם: מצלמות אבטחה לעסקהתקנת מצלמות אבטחה | אינטרקום לבית פרטי