דרכים לאבטחת העסק – אחת הנישות שמעסיקות את בעלי העסקים יותר ויותר בימים טרופים אלה היא מתחום האבטחה. לאחר שתחום ה”האקינג”, ריגול ומודיעין מחשבים הפך למתקדם ומתוחכם כל כך כמעט שלא ניתן למצוא או לחשוש מפני אותם פורצים “מסורתיים” אשר פועלים בשיטת המפתח או החלון המוכרת ו”הטובה”, דווקא מפני אלה קל הרבה יותר למגן את בית העסק. אבל מה עושים כאשר הפורץ הוא דווקא מרגל בתוך בית העסק, אשר קיימות ברשותו הרשאות? או כאשר אותה פריצה, מתרחשת דווקא באמצעות חדירה אל רשתות האבטחה ורשתות המחשב של החברה? קיימות כמה שיטות הגנה שעדיין ניתן להיעזר בהן ולטפל בכל מקרה של ידיעה או קבלת אינפורמציה על חדירה למערכת הסגורה.

אבטחת מידע בעסק – איך נעשה את זה ביעילות – דרכים לאבטחת העסק

אחד הכלים היותר חשובים בתחום אבטחת המידע בעסק הוא כלי גילוי קיומה של פריצה או פירצה בתוך המערכת או בכניסה אל המערכת, היכולת לבצע ניתוחים מדויקים במיוחד בתחום הפרצות האפשריות ולבצע הגנה ומעקב יעיל, הן לא פחות חשובות מגילו אותו פורץ או האקר מסתורי, דווקא ההבנה כיצד פעל אותו האקר עשויה להיות חשובה אפילו יותר מגילוי המידע של האחראי. לאחר הבנת החולשות של מערכת המידע ומערכות המידע והמערכות הפנימיות של העסק יתאפשר מיגון יעיל יותר על המידע הפנימיים והסודי של בית העסק אשר ישליך על מידע רגיש במישרין או בעקיפין אודות בית העסק., המשאבים, התוכניות העתידיות הקרובות ו/או הרחוקות, אלה עשויות להיות הרסניות אפילו יותר מהפריצה הקונבנציונאלית המוכרת לכולנו.

דרכים לאבטחת העסק – אבטחת ארגונים ועסקים באמצעות מצלמות במעגל סגור

אבטחת ארגונים באמצעות מצלמות במעגל סגור, משמשות בדרך כלל בתור אלמנט התרעתי ותו לא. אלא אם רצונכם הוא ליצור מערכת מעקב מודיעינית על כל הנכנס וכל היוצא מהעסק והארגון. במקרים רבים, גם המעקב הזה הוכח כיעיל פחות, במיוחד בתחום הארגונים והעסקים הגדולים במיוחד. חשוב מאוד שיעמוד עוד כלי מיגוני מאחורי השכבה הראשונה והמעגל הראשון של האבטחה באזורים ממוקדים ובמיוחד בנקודות המתפקדות כנקודות החולשה שלכם בארגון. היכולת ההרתעתית היא חשוב ללא כל צל של ספק , אבל חשוב מאוד להיערך למקרים בהם “אמיצי הלב” יעזו ויעברו אותה, כפי שקורה לא מעט בחיי היום יום שלנו. לחצו כאן לפרטים נוספים אודות מצלמות אבטחה לעסק.מצלמות אבטחה לעסק ולבית

אבטחת ארגונים באמצעות מצלמות דמה – חסכון מסוכן או פעולה מחושבת?

דווקא ההרתעה הזאת במקומות קטנים יחסית עשויה לעבוד לטובתכם, מעטים יהיו אלה אשר יסתכנו בגניבה כאשר מצלמות בעלות מראה איכותי ומאיים, אשר כמה מהן גלויות וכמה מהן מוסתרות לכאורה מפוזרות בכל מקום. אולם, חשוב מאוד להציב לפחות מצלמה אחת ליד הקופה הרושמת לווידוא מעקב מסוים על הנעשה בחנות.

אבטחת העסק באמצעות בדיקות פוליגרף

האם בדיקה באמצעות פוליגרף יעילה או דווקא כזאת שיכולה להביא לחוסר אמון או שיפוט לקוי? אין ספק כי מדובר באחד הפיתוחים היותר מעניינים של המאה העשרים בו טמונים יתרונות וחסרונות בולטים ביותר. שימוש מאוזן ומקצועי, בדיקה באמצעות חוקר ומנתח בדיקות פוליגרף מקצועי וההבנה כי הפוליגרף הינה בדיקה שיש לקחת בפרופורציה. תעזור לנו לרדת לעומקו של עניין מבלי להניח את תוצאות הפוליגרף במרכז החקירה. בדיקות פוליגרף לאבטחת העסק הינה בדיקה שעשויה לתרום אבל גם לגרוע ויש לעשות בה שימוש רגיש ומתוחכם.

קופה רושמת לאבטחת העסק- כיצד קופה רושמת תורמת לאבטחת העסק?

קופות רושמות הן בין הפריטים המפתיעים ביותר בתחום האבטחה וניתן לראות בהן כלי מעניין לשימוש על הגנה העסק. קיימות קופות רושמות בהן מותקנות מצלמות אבטחה וקודים ממוחשבים של אבטחה. ובמקרים חריגים של גניבת הקופה כולה מעין איתוראן אשר מקיים את האפשרות למצוא את המיקום הנוכחי של הקופה. אותו איתוראן יהיה מוצפן באזורים מוסתרים של הקופה לעיכוב הגנב. פרט נוסף שניתן לבצע מעבר לאמצעי המיגון הוא בבחירת קופה רושמת מחומרים קשיחים במיוחד שלא נכנעים בקלות ללום ופטיש פשוטים , ובכך ליצור מצב של פעולת פריצה ארוכה ככל הניתן, זאת שתאפשר לנו לעלות על עקבות הגנב.

ראו גם: מצלמות אבטחהמצלמות אבטחה לבית | מערכת אזעקה לעסק