התינוק שלנו הוא הדבר הכי חשוב לנו; אנו דואגים לו\לה בצורה מתמדת ומנסים שתמיד יימצא בתנאים הטובים ביותר. למזלנו, גם הטכנולוגיה נרתמה למטרה וכיום קיימים כלים רבים ושונים אשר יכולים להקל עליכם בעת הדאגה על התינוק, בין הנפוצים ביותר הן מערכות אינטרקום לתינוק אשר מאפשרות בקרה על תנאי התינוק גם מרחוק.

מערכות אינטרקום לתינוק – מהן?

כפי שכבר ציינו, מערכות אינטרקום שונות מאפשרות בקרה מרחוק, אך כעת נפרט כיצד כל התהליך הזה מתנהל. עקרון הפעולה של אינטרקום הוא באמצעות העברת מידע בצורת קול או ווידאו או שניהם, מאינטרקום מקור כלשהו לאינטרקום יעד, כאשר יכולים להיות כמה יעדים לאינטרקום אחד שמשדר. מערכות האינטרקום לתינוק עובדות על עקרון זהה, רק שכאן הניידות קיבלה דגש יותר רחב. אינטרקום לתינוק, בצורתו המודרנית, מאד מזכיר את מערכת הווקי-טוקי – שני מכשירי קשר המעברים מסרים בינם לבין עצמם; הנכם יכולים להציב את האינטרקום המשדר בחדר התינוק ואת אינטרקום היעד בחדר השינה שלכם, ובכך תוכלו לשמוע את התינוק ולבדוק למצבו גם מבלי להיות קרובים לחדרו.

אינטרקום לתינוק – איך זה עובד?

מהם יתרונותיהן של מערכות אינטרקום לתינוק?

אינטרקום לתינוק נועד בכדי לאפשר לכם בקרה על הילד גם מבלי להימצא בקרבת החדר, זאת אומרת – במידה והתינוק מתחיל לבכות ומבקש שהוריו ייגשו אליו, לא תמיד הבית או הדירה מאפשרים כך שחדר התינוק וחדר השינה יהיו קרובים, יתר על כן לעתים בכדי להבטיח כי החדר של התינוק נמצא בתנאים אופטימליים, יש צורך בסגירת הדלת – דבר אשר גורם לבידוד רעש ובכך לסיכוי יותר גבוה שלא תשמעו את בכי התינוק. מערכות אינטרקום מתקדמות לתינוק מבטיחות לכם את הבקרה גם כאשר אינכם באזור החדר או כאשר ישנו רעש בבית או בסביבתו אשר עלול כי להשפיע על היכולת שלכם לשמוע את התינוק. כלומר – מערכת האינטרקום מבטיחה כי תמיד תוכלו לגשת לתינוק כשהוא יבקש זאת בצורה הייחודית שלו.

כיצד לבחור מערכות אינטרקום לתינוק?

קיים מבחר עצום של מערכות אינטרקום, החל מאינטרקום לבניין ועד לנגזרותיו השונים, ביניהם כמובן גם מערכת האינטרקום לתינוק, שגם היא טומנת בחיבה מגוון דגמים בעלי אפיונים שונים. עקב המגוון העצום, הבחירה בין מערכות האינטרקום השונות הופכת לקשה אף יותר, אך ניתן לעשות קצת סדר ולהקל על תהליך הבחירה – עשו סריקה קלה באינטרנט על מנת להבין מהן האפשרויות העומדות לרשותכם; לאחר מכן הציבו לעצמכם מחיר שאותו הנכם מעוניינים להשקיע – מחירי אינטרקום לתינוק נעים בין כ-200 שקלים ויכולים להגיע ליותר מ-700 שקלים, תמיד ניתן למצוא הנחות ומבצעים, אך מומלץ להציב סף מקסימלי עבורכם. מעבר לכך, מומלץ להתיעץ עם עסק מקצועי המתמחה במערכות אבטחה, אנשי מקצוע יוכלו להמליץ לכם על מערכות אינטרקום לתינוק אשר יתאימו במיוחד לתנאים הספציפיים של דירתכם והצורך שלכם באינטרקום.

תוכן שעשוי לעניין אותך: