אבטחת משרד חדש – ישנם כמה אביזרי חשמל שבלעדיהם פשוט אי אפשר לעבוד באופן יעיל בעולם הטכנולוגי המודרני של ימינו, ויש כמה אביזרי חשמל שמוסיפים קצת פינוק ליום העבודה.

אבטחה למשרד

אבטחת המשרד כוללת שני תחומים: אבטחת המידע והנתונים המאוחסנים במחשבי החברה ואבטחה פיזית של המשרד או העסק עצמו. לגבי אבטחת המידע, חברות בתחום האבטחה מספקות כלים שמאפשרים להגן מפני האקרים, מודיעין וריגול עסקי. ולגבי ההגנה הפיזית, כל משרד או עסק יכול היום להגן על עצמו באמצעות מצלמות אבטחה לעסק, גלויות או נסתרות ובאמצעות חיישנים שמתריעים על תקלות כגון הצפה, זרימת גז ושריפה.

מומלץ לקרוא גם על > מצלמות לאבטחה

משרד ממוחשבאבטחת משרד חדש

כמובן שהמשרד של ימינו לא יכול לתפקד ללא מחשבים וללא קישור לשרת המחשבים ולאינטרנט. גם אם יש לכם טאבלט או טלפון סלולרי רב עוצמה – מחשב, נייד או שולחני, הופך את הפעלת העסק לקל יותר. בנוסף לפונקציונליות הרבה של המחשב, הוא משמש גם לאחסון מסמכים ולגיבוי למכשירים הניידים שלכם, במקביל לגיבוי הנתונים בענן. ואם כבר מדברים על תקשורת מחשבים, אי אפשר להפעיל עסק ללא מדפסת. מדפסות יזמקו, למשל, מציעות מדפסות משולבות שמחוברות לרשת וכוללות מלבד צילום והדפסה, גם סורק ופקס.

חימום וקירור המשרד

כדי שהעבודה במשרד תהיה יעילה, חשוב שלעובדים יהיו תנאים אופטימליים, כמו חדר מקורר בימים חמים מאוד או מחומם בימי החורף הקרים. לפני שאתם מתקינים מזגנים במשרד, כדאי לבדוק לא רק את עלות המזגן עצמו אלא גם את עלויות ההפעלה השוטפת, ולנסות להשתמש במתקנים שמשתמשים בפחות אנרגיה כדי לחמם או לקרר את החדרים.

מגרסת נייר

מגרסת הנייר לא רק מסייעת לכם להשמיד מסמכים חשובים שאינכם רוצים שיגיעו לידי זרים, אלא גם עוזרת לכם לשמור על איכות הסביבה ומאפשרת מחזור קל יותר של הנייר. כשאתם משתמשים במגרסת נייר להשמדת מסמכים לא נחוצים, אתם מבטיחים שמידע חשוב ואפילו אישי לא יזלוג החוצה. איסוף הנייר במשרד קל יותר לאחר שהנייר נגרס, ואפשר לדחוס אותו בקלות רבה יותר לשק ולהעביר למחזור.

מטבחון, מקרר קטן ומכונת קפה

מטבחון שבו מקרר קטן ומכונת קפה הוא כמעט המינימום הנדרש כדי להפגין יחס ראוי לעובדים שלכם. העובדים יוכלו ליהנות ממקרר שישמור על מנת האוכל שהביאו מהבית. ויוכלו לשבת יחדיו להפסקת צהריים קצרה ולנהל שיחות בינם לבין עצמם גם על עניינים שהם מעבר לענייני העבודה. עובדים שיכולים מדי פעם לקום ולהכין לעצמם כוס קפה טעים במכונת קפה משוכללת, יהיו שבעי רצון הרבה יותר מאשר אותם עובדים שצריכים להסתפק בקומקום ונס קפה בלבד. מכונות קפה הפכו בשנים האחרונות למוצר מפנק לא רק במשרדים אלא אפילו בכול בית. כשאתם רוכשים מכונת קפה, גם האורחים שלכם ייהנו מהכיף שבלגימת כוס קפה איכותי. זכרו כי עובדים שמקבלים יחס מהמנהלים תורמים ביתר רצון למקום העבודה שלהם.

ראו גם: מצלמות אבטחה לבית | אינטרקום לבניין משותף