ביתכם הוא מבצרכם – אבטחת הבית

אבטחת הבית – אין כמו בבית. הרבה נאמר על המילה בית. מה הוא הבית? היכן שהלב נמצא? והיכן הלב נמצא?

בימינו הסוערים והלא יציבים, אין הרבה דברים שאפשר להישען עליהם. העתיד לוטה בערפל וההווה לא ברור גם כן. בניסינויתיו לחפש את היציבות הזאת המתפוררת בעולם שלנו- הבית הוא הדבר הכי קרוב שמצאנו. המקום שאפשר להניח את הראש. לנוח , להרגיש מוגן ושלו, מקום קטן שבו שאפשר להגיד שהוא שלנו. אפילו אם רק לרגע, הבית הוא אכן המפלט שלנו. בין אם זה דירה שכורה ומתפוררת, או וילה מפוארת בכפר שמריהו, להפוך מבנה לבית- תלוי בנו. האווירה שאנו יוצרים, הפיזית והרוחנית- כולם משפיעים על ההגדרה שלנו למה זה הבית.

ואחד הדברים החשובים בבית – הוא שמירה על בטיחותו.

אנחנו רוצים להרגיש מוגנים ובטוחים בביתנו, שלא נצטרך לחשוש כל רגע, ואמנם שאין שום דבר בטוח בעולם הזה- יש דרכים שבעזרתם אפשר לתת לעצמנו הרגשה יותר טובה, לשמור על הסביבה שלנו מוגנת ולישון קצת יותר טוב בלילה.

כמה שיטות לאבטחת הבית-אבטחת הבית

אזעקה לבית – אחת השיטות הקלאסיות והנפוצות באבטחת הבית. האזעקה היא פתרון יחסית זול ומהיר , התקנת קודן וקרני אינפא אדומות. האזעקה יכולה לשמור על הבית גם שאינכם שם. היא פתרון נוח אך יש בה חסרונות גם – לא תמיד היא מרתיעה את הפורצים, הרבה פעמים מופעלת בטעות ומטרידה את השכונה.

כלב – כלב שמירה הוא אחד הדרכים העתיקות לשמירת הבית. ידידו הטוב היותר של האדם יכול להיות גם חבר של המשפחה וגם מגן על בטיחותה, לפעמים מספיק רק שלט או המראה של כלב ישן על השטיח בתוך הבית, בשביל למנוע את כניסתם של פולשים לא רצויים. כמובן שכלב הוא גם אחריות רבה ודורש טיפול ותשומת לב רבה.

מנעולים חזקים- רוב הפורצים הם מיומנים אפילו קצת בפריצת מנעולים. לכן בימינו חשוב מאוד להזמין מנעולן להתקנת מנעולים חזקים ואימתניים. יש בשוק כיום מנעולים רבים מגוונים וחזקים שכל ייעודם הוא להתגבר על שיטות שהפורצים מצאו בשביל לפרוץ את המנעולים הסטנדרטיים.

מצלמות אבטחה לבית – מצלמות האבטחה הן פתרון מצוין בשמירה על הבית והשקט הנפשי שלכם. בנוסף לאבטחה הפיזית בביתכם, תוכלו ליצור מצלמות אבטחה מרושתות מסביב לביתכם, דבר אשר יוצר הרתעה רבה אצל פורצים למניהם. אפשר לצפות בהם מהבית, מהסלולרי ולקבל הודעות על תנועות חשודות שמתרחשות מחוץ ומבפנים לביתכם.

ראו גם: מצלמות אבטחה לעסק | אינטרקום אלחוטי